Produkcja prefabrykatów w Belgii - praca dla cieśli #cieśla

Nowy Targ
Oferta opublikowana10.04.2024
Oferta wygasa09.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowykontrakt b2b
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

  • Nawiążemy współpracę z odpowiedzialnymi cieślami budowlanymi z własną działalnością do prac betoniarsko-ciesielskich.

Obowiązki

  • • Montaż szalunków tradycyjnych i systemowych
  • • Betonowanie zgodnie z rysunkiem technicznym
  • • Rozbieranie szalunków
  • • Proste zbrojenia

Wymagania

  • • Doświadczenie w pracy przy szalunkach i zbrojeniach
  • • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • • Dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii
  • • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • • Prowadzenie lub gotowość do założenia działalności gospodarczej
  • Samochód na dojazdy do pracy.

Oferujemy

  • • Legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo
  • • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • • Regularne opłaty faktur
  • • Bonusy za polecenie fachowca
  • • Możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania w pobliżu projektu
  • • Pomoc w formalnościach przy zakładaniu działalności gospodarczej i zdobyciem zaświadczeń

Dodatkowe informacje

  • Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres mailowy kornel.owsiejewicz@regess.eu lub o kontakt telefoniczny: 513 491 308
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1