Pracownik wykładania towaru w supermarkecie

Amsterdam
Oferta opublikowana04.04.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Dla marki najpopularniejszych supermarketów w Holandii, poszukujemy osób, do wykładania towaru w sklepach sieci w Amsterdamie. Znasz angielski i chcesz poznać Amsterdam? Może planujesz zamieszkać tutaj na stałe? Jeśli tak, świetnie się składa, bo mamy dla Ciebie dobrą pracę w Holandii!

Obowiązki

  • Praca na zmianach nocnych
  • Układanie towaru na półkach sklepowych
  • Ekspozycja i etykietowanie towaru
  • Dbanie o wygląd alejek sklepu

Wymagania

  • Angielski na poziomie komunikatywnym (B1)
  • Własne zakwaterowanie oraz dojazd na miejsce pracy będzie atutem!
  • Umiejętności pracy w grupie
  • Umiejętności dostosowania się do pracy na zmianach nocnych
  • Mile widziana chęć podjęcia pracy na dłużej

Oferujemy

  • Praca na nocki
  • Zakwaterowanie
  • Stałe godziny pracy
  • Wynagrodzenie brutto (stawka nocna) €18,21/h
  • Możliwe dodatki godzinowe
  • Możliwość awansu