Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCi

ikona Dodano: wczoraj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Praca stacjonarna
ua-flag наймемо працівників з України

Firma Starmeat Katowicz, Ignatowicz Sp.J. to jedna z największym firm produkujących mięso mielone, drobiowe w Europie.
Specjalizujemy się w produkcji mięsa drobnego, mięsa typu baader oraz mom z kurczaka oraz indyka.

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCi
Koluszki

Obowiązki

Utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych i higieniczno-sanitarnych.

Wymagania

Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

pracę w prężnie rozwijającej się firmie z atrakcyjnymi warunkami wynagrodzenia, umowę o pracę.
Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej.
Gorący posiłek.

Zainteresowane osoby mogą wysłać CV na adres mailowy lub złożyć osobiście w oddziale firmy w Koluszkach, ul. Zielona 18

Klauzula informacyjna więcej
ikonaKoluszki
Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j.