Pracownik techniczny obiektów hotelowych

Kraków
Oferta opublikowana24.04.2024
Oferta wygasa01.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Agencja Pracy Tymczasowej BeFlexi Sp. z o.o., wpisana do podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 28050. Partner platformy Jobel.pro.

Obowiązki

  • Usuwanie bieżących awarii i usterek na terenie obiektów hotelowych
  • Prace remontowo-naprawcze związane z technicznym utrzymaniem obiektu
  • Konserwacja instalacji technicznych
  • Dokumentowanie wykonanych napraw
  • Inne prace zlecone, wynikające z bieżących potrzeb

Wymagania

  • Doświadczenie z zakresu prac konserwatorskich
  • Zdolności techniczne i manualne potrzebne do wykonywania bieżących napraw z zakresu prac ogólnobudowlanych, elektrycznych, hydraulicznych itp.
  • Sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
  • W przypadku obcokrajowców, komunikatywna znajomość j. polskiego

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, ze stawką 35-40 zł/h brutto
  • Prace w godzinach 7:00-15:00
  • Dofinansowanie do obiadów pracowniczych
  • Zniżki na usługi hotelowe
  • Prywatna opieka medyczna
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1