Pracownik szklarni - praca przy Storczykach (praca całoroczna).

Amstelveen
Umowa o pracę13-14 €brutto / godz.
Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa26.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656 dla jednego ze swoich klientów w Noordwijkerhout poszukuje pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako :   Pracownik szklarni - praca przy Storczykach (praca całoroczna) miejscowość : De Kwakel

Obowiązki

  • Sztokowanie: Wkładanie patyków utrzymujących konstrukcje kwiatów do doniczki oraz na odpowiednim owijaniu kwiatów na tych właśnie patykach i klipsowaniu produktu
  • Inpack : Pakowanie produktu w folie, etykietowanie oraz układanie zapakowanego produktu na wózki
  • Ekspedycja : Ozdobienie produktu oraz przygotowywanie zamówień do wysyłki

Oferujemy

  • stawkę 13,27euro/h+ dodatki zmianowe
  • + 8% dodatku urlopowego + 10% dodatku wakacyjnego
  • gwarancja godzin nawet w przypadku chwilowego braku pracy
  • mieszkanie spełniające SNF w okolicy miejsca pracy
  • ubezpieczenie kolektywne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • dojazd do pracy rowerem lub samochodem służbowym

Wymagania

  • język angielski (mile widziany)
  • doświadczenie na tym stanowisku (mile widziane)
  • dostępność na min. 12-miesięcy
  • brak przeciwwskazań do pracy na szklarni
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1