Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Pracownik sklepu - kasjer

Obowiązki

• Obsługa klienta, pomoc i doradzanie
• Obsługa kasy fiskalnej
• Dbanie o ekspozycję towaru wg ustalonych norm
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania

  • Dyspozycyjność w weekedny,
  • Komunikatywność i kultura osobista,
  • Doświadczenie w sprzedaży,
  • Ukończone 18 lat.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowie o pracę lub zlecenie,
  • Bezpłatne szkolenia dodatkowe,
  • Przyjazna atmosfera w pracy,
  • Atrakcyjny system prowizyjny od sprzedaży,
  • Karta MultiSport.