Oferta opublikowana15.03.2024
Oferta wygasa07.05.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Pracownik Sklepu

Obowiązki

  • profesjonalna obsługa nastawiona na budowanie relacji z Klientem
  • organizacja funkcjonalnej i atrakcyjnej dla klienta przestrzeni sprzedażowej
  • układanie towaru i dbanie o estetyczny wygląd ekspozycji
  • obsługa zwrotów
  • obsługa kasowa, nastawiona na sprawny przebieg
  • codzienne dbanie o czystość sklepu

Wymagania

  • dyspozycyjność
  • doświadczenie w pracy w sklepie będzie Twoim dodatkowym atutem
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca w godzinach 8:00-16:00, w sezonie (od kwietnia do września możliwość pracy zmianowej)
  • wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię indywidualną
  • pasjonująca pracę w przyjaznej atmosferze
  • zdobycie konkretnych umiejętności, fachową wiedzę i szkolenia w zakresie wykonywanych zadań
  • możliwość rozwoju zawodowego