Axintor Interim - belgijska agencja pracy poszukuje aktualnie pracownikow na stanowisko: pracownik sezonowy / Hodowca świni w gospodarstwie.

Pracownik sezonowy / Hodowca świni w gospodarstwie - Wijtschate, Belgia

Heuvelland

Obowiązki

Dla klienta od Axintor Interim poszukujemy pracowników sezonowych w Belgii.
Głównym zadaniem jest dbanie o świnie
1. Karmienie ich
2. Sprawdź, czy wszystko jest w porządku
3. Szukaj chorych zwierząt
4. Dbaj o chore zwierzęta
5. Czyszczenie stajni, jeśli to konieczne

Maszyny do użycia: Maszyna wysokociśnieniowa.

5a1eec38e65b3c66ef8b8ee4748e3086.JPG

b2e4c4cc02523ad937ebce051f409919.jpg

Wymagania

  • Motywacia jest bardzo wazna!
  • Mają wiedzę na temat pracy ze zwierzętami
  • Nie trzeba mówić po angielsku: pracuje tam już wielu Polaków, a szef mówi również po polsku.

Oferujemy

  • Prace na belgijskich warunkach
  • Platne oficjalne dni swiateczne
  • Premie noworoczna oraz wakacyjna
  • Dodatki rodzinne (dzieci)
  • Opieke kordynatora
  • Pomoc administracyjna
  • Pelne wsparcie na terenie Belgii
  • Zakwaterowanie
    • W pelni wyposazone (bez poscieli)

    • Bezprzewodowe lacze internetowe- full WiFi

    • Pokoj 2 osobowy

Zadarmowe zakwaterowanie: wlasciciele zbudowali nowe pokoje gdzie wszystkie pracowniki spia.

Aplikacja odbywa sie poprzez przeslanie CV w jezyku polskim, angielskim, francuzkim lub niderlandzkim. W tytule prosze koniecznie wpisac oferte na ktora sie aplikuje.
Wiecej informacji pod nr +3257351010 - prosic o Dominika (po angielsku, po francusku lub po polsku)

Heuvelland

Axintor Interim