Pracownik sezonowy / BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OD ZARAZ.

Lejda
Umowa o pracę13-14 €brutto / godz.
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa14.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja

Wstęp

  • Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656 dla jednego ze swoich klientów w Holandii, poszukuje pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako: Pracownik sezonowy miejscowość : region Zuid-Holland

Obowiązki

  • obieranie i sortowanie cebulek kwiatowych
  • praca na szklarni lub hali przy kwiatach
  • praca na produkcji (chłodnia)

Oferujemy

  • stawkę 13.27-14,20 € brutto/ h + dodatki
  • 8% dodatku urlopowego + 10% dodatku wakacyjnego (tygodniowo)
  • gwarancja godzin nawet w przypadku chwilowego braku pracy!
  • cotygodniowe wypłaty na konto,
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • mieszkanie spełniające SNF w okolicy miejsca pracy,
  • ubezpieczenie kolektywne,
  • opiekę polskiego koordynatora,
  • dojazd do pracy rowerem lub samochodem służbowym

Wymagania

  • dostępność na minimum 3 miesiące - warunek konieczny
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego/holenderskiego
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1