Firma Wagmont zatrudni pracowników:

Pracownik serwisu
Czeladź

Poszukiwane kompetencje:

  • wykształcenie min. zawodowe (mile widziane kierunki: elektryk, elektronik oraz doświadczenie zawodowe),
  • znajomość czytania rysunku technicznego,
  • czytanie i sporządzanie schematów elektrycznych,
  • dobra znajomość środowiska Windows,
  • prawo jazdy kategorii „B”.

Zakres obowiązków:

  • montaż instalacji elektrycznych,
  • podłączanie urządzeń elektrycznych,
  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń elektrycznych oraz mechanicznych i ich podzespołów,
  • wykonywanie napraw elektromechanicznych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dynamiczne, pełne wyzwań i możliwości środowisko pracy,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Aplikację prosimy składać na adres email:

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).
rty

hej, wiesz co to zalezy od firmy..w niektorych miejsacach takie zarobki sa raczej na przadku dziennym @cash..poza tym jak ktos ma duze dosiwadczenie i dobre wyksztacelnie to w sumie z drugiej strony co stoi na rpzeszkodzie zeby tyle wlasnie zarabiac..

kadry_wagmont

Dziekujemy za zainteresowanie naszą firmą. Przyszłym pracownikom zapewniamy: - pensja od 5000zł brutto na początku; - praca 8 godz. dziennie; - pełny socjal; - płatne nadgodziny i delegacje; - bezpłatne kursy i szkolenia (2-3 w miesiącu); - dodatkowe wynagrodzenia za pracę w weekendy; - premie motywacyjne; Zapraszamy do składania CV. Aktualnie poszukujemy: - spawacza, montera urządzeń mechanicznych, programisty oraz głównej księgowej.

o

W firmie WAGMONT od początku istnienia przewinęło się może ze 20 osób i żadna nie została zwolniona tylko składała wypowiedzenie (i nie ze względu na małe zarobki czy złą atmosferę). Jeżeli ktoś jest ciekawy może popytać inne firmy z branży co sądzą nie o firmie wagmont ale o jej właścicielu. Jeżeli ktoś pisze że jest zdrowa atmosfera to trzeba mu tylko współczuć.