CONBELTS S.A. z siedzibą w Bytomiu, mający ponad 30 lat doświadczenia - producent taśm przenośnikowych i mieszanek gumowych dla branży górniczej, hutniczej i automotive, poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik Serwisu

Bytom

Obowiązki

Praca przede wszystkim podczas serwisowania produktu u klienta. Łączenie taśm przenośnikowych na kopalni (na powierzchni i pod ziemią).

Możliwość wykonania nawet 2-3 zleceń podczas jednego weekendu.

Wymagania

> Sprawność fizyczna
> Dostępność w weekendy (piątek-niedziela)

Oferujemy

> Umowę - zlecenie
> Atrakcyjne wynagrodzenie
> Transport z miejsca zamieszkania na kopalnię (miejsce realizacji zlecenia)
> Możliwość dodatkowego ubezpieczenia

00f7544741c4a59f2b0be1730f4cf3bc.PNG

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Bytom

Conbelts S.A.