Ilość wakatów:1
Start: marzec
Praca na stałe
Lokalizacja: 4300 Holbæk ,wyspa Zelandia

Pracownik restauracyjny- pomoc kuchenna zmywak DANIA

Holbæk
G-201

Obowiązki

Zakres obowiązków:
- mycie naczyń
- sprzątanie restauracji (zamiatanie, mycie podłóg)
- dbanie o czystość na stołach i barze
- przygotowanie restauracji przed otwarciem
- inne prace w restauracji

Wymagania

Oczekujemy:
 zaangażowanie,
- dyspozycyjność w podanym terminie,

- dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
-  własny samochód (mile widziany ale nie obowiązkowy),
- znajomość języka angielskiego nie jest wymagana,
- dobry stan zdrowia.

Oferujemy

Oferujemy:

Średnie zarobki netto miesięcznie po odliczeniu mieszkania i podatków to 6300 PLN  + 500 PLN  pieniądze wakacyjne.
Wypłatę wynagrodzenia co miesiąc, ZAWSZE NA CZAS,
Stawka godzinowa 85 DKK brutto (47 PLN),
Dodatek wakacyjny 12.5% do każdej przepracowanej godziny,
Umowę próbną na okres 3 miesięcy, następnie na stałe.
Średnie zarobki brutto miesięcznie: 17.850 DKK (10 000 PLN),

Średnia ilość godzin w tygodniu: 48, do ustalenia indywidualnie
Ubezpieczenie zdrowotne,
Możliwość pobrania zaliczki do 3000 koron w pierwszym miesiącu,
Organizację mieszkania ( 1-40 km , 4000 kr miesięcznie )
Obsługę administracyjną w Danii,

Chat z naszymi konsultantami pon.-pt. 8:00-19:00, sobota 16:00-19:00,

Zakwaterowanie organizujemy w odległości od 1 do 40 km.

Jesteś zainteresowana(y) tą ofertą?

Wypełnij formularz na naszej stronie

W razie pytań zapraszamy do kontaktu

Edyta Nicińska +48 660 575 888
Justyna Labudda+48 664 764 763

Poniedziałek-piątek
9:00-16:00

Więcej szczegółów na:

www.PF-GRUPPEN.com
Facebook - profil
Grupa Facebook - relacje LIVE / info

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Holbæk

PF-Gruppen