Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa22.06.2024
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Pracownik Restauracji

Obowiązki

CZYM BĘDZIESZ SIĘ NA CO DZIEŃ ZAJMOWAĆ

  • dbać o jakość, świeżość oraz apetyczną prezentację dań,
  • przygotowywać i serwować posiłki w Restauracji  oraz Bistro,
  • przyjmować płatności na kasie fiskalnej,
  • rozmawiać z klientami, obsługiwać ich z uśmiechem oraz dzielić się wiedzą o produktach i serwowanych przekąskach,
  • pracować w trybie zmianowym – w dni robocze, soboty i niedziele handlowe.

Wymagania

TA PRACA JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

  • szukasz stabilnego zatrudnienia,
  • lubisz jak się dużo dzieje i wychodzić z inicjatywą,
  • jesteś zorganizowany/zorganizowana,
  • lubisz pracę z klientami oraz w zespole,
  • masz głowę otwartą na nową wiedzę,
  • masz doświadczenie w pracy w gastronomii

Oferujemy

MAMY DLA CIEBIE

  • umowę o pracę,
  • rozszerzony pakiet opieki medycznej,
  • kartę Multisport,
  • premię roczną,
  • prywatny plan emerytalny,
  • indywidualne ubezpieczenie na życie,