Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376.
Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.

Poszukujesz stałej pracy? Zależy Ci na dobrej pensji? Chcesz zdobyć doświadczenie?
A może posiadasz doświadczenie i chcesz je wykorzystać?

U nas jest to możliwe. Aplikuj już teraz.

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcyjny w branży motoryzacyjnej
Toruń

Obowiązki:
- obsługa maszyny produkcyjnej,
- kontrola jakości produktu,
- raportowanie w systemie komputerowym,
- odbiór gotowych produktów z maszyny.
Wymagania:
- umiejętność pracy w grupie,
- dokładność i sumienność,
- gotowość do pracy 3 zmianowej,
- doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane).
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w systemie 3- zmianowym,
- umowę o pracę tymczasową,
- opiekę podczas wdrażania,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość uzyskania premii,
- system poleceń pracowników,

"Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

PROSIMY O DOPISANIE NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Flame Employment Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy (85-103), przy ul. Niedźwiedziej 5/2, na potrzeby rekrutacji"

W przypadku chęci pozostawienia cv w naszej bazie oraz otrzymywanie aktualnych ofert pracy, prosimy również o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Flame Employment Polska z siedzibą w Bydgoszczy (85-103), przy ul. Niedźwiedziej 5/2, na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 2 lat."

"Wyrażam zgodę na otrzymywanie ofert pracy w ramach przyszłych rekrutacji od firmy Flame Employment Polska z siedzibą w Bydgoszczy (85-103) przy ul. Niedźwiedziej 5/2 za pośrednictwem wiadomości sms oraz wiadomości elektronicznych przesyłanych na mój adres e – mail".

• Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Flame Employment Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy (85 – 103) przy ul. Niedźwiedziej 5
• Pani/Pana dane osobowe w zakresie wymienionych w art. 22(1) § 1 KP będą przetwarzane w celu:
a) Realizacji procesu rekrutacji w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych (podstawa prawna: 22(1) § KP w zw. Z art. 6 ust. 1 lit. C Rozporządzania z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO)
b) W przypadku wyrażenia dodatkowo dobrowolnej zgody Pani/Pana dane osobowe będę przetwarzane także:
I. W zakresie wizerunku (podstawa prawna” 22 (2) § 1 KP w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a RODO)
Jeżeli wyrazi Pani/Pan którąkolwiek z wyżej wskazanych zgód, przysługiwać będzie Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można cofnąć w następujący sposób: pisząc e-mail na adres: kadry(at)flamejobs.pl, biuro(at)lamejobs.pl
Podanie danych osobowych, o których mowa w lit. a) powyżej jest dobrowolne, jednak konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie danych i wyrażanie zgód o których mowa w lit. b) powyżej jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji (nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania kandydata i nie będzie stanowiło przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia)
• Dane osobowe, o których mowa w lit. a i b) i zbieranie w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego, jednak nie dłużej niż 6 miesięcy od momentu wpływu Pani/Pana cv, a dane przetwarzane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje (lit. ii) powyżej) przez okres 2 lat od momentu wpływu cv.
• Przewidywane kategorie odbiorców danych: potencjalni pracodawcy lub potencjalni pracodawcy użytkownicy będący klientami Flame Employment Polska Sp. z o.o.
• Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego
• Ma Pani/Pan prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych osobowych.
• Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzasadnione jest, że Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są przez Administratora niezgodnie z RODO
• Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany na etapie zawierania umowy w celu weryfikacji prawidłowości podanych danych, niemniej jednak nie będzie to prowadziło do zautomatyzowania podejmowania decyzji.

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Toruń

Flame Employment Polska Sp. z o.o.