Pracownik produkcyjny – przygotowywanie kanapek- własne zakwaterowanie - praca za granicą

Zeist
Umowa o pracę2 232 €brutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa28.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Jesteś gotowa do pracy na zmianę popołudniową lub nocną? Szukasz stabilnej pracy z możliwością rozwoju? Mieszkasz w okolicach Utrechtu, Zeist, Breukelen, Woerden, Hilversum, Maarssen? W takim razie mamy dla Ciebie świetną ofertę! Zaaplikuj na to stanowisko, jeśli jesteś tą której szukamy, możesz rozpocząć pracę na produkcji od zaraz! Przez dłuższy czas będziesz pracować w zgranym zespole w profesjonalnej firmie. Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy przy przygotowywaniu kanapek, wrapów itp. Obecnie poszukujemy pracowników na zmianę popołudniową i nocną. Popołudniowa jest od poniedziałku do czwartku (12:00 – 21:00), z pracującą sobota. Natomiast zmiana nocna zaczyna sie od niedzieli do piatku rano w godzinach 20:00 – 05:00 Możliwa jest równiez praca w godzinach nadliczbowych. Z czasem istnieje możliwość awansu na asystentkę kierownika zespołu/brygadzistkę.

Obowiązki

  • Przygotowywanie różnych kanapek, wrapów i innych dań obiadowych
  • Pakowanie przyżądzonych produktów do wysyłki
  • Dbanie o czystość na stanowisku pracy

Wymagania

  • Posiadasz dobrą etykę pracy: ważna jest motywacja, mentalność, zaangażowanie, oraz gotowość do pracy w nadgodzinach - jeśli to konieczne
  • Jesteś gotowy do podjęcia pracy na długi okres czasu na popołudniowej lub nocnej zmianie
  • Posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku będzie dodatkowym plusem
  • Posiadasz własne zakwaterowanie w okolicy Utrechtu (maksymalnie 30 km od: Zeist, Breukelen, Woerden, Hilversum, Maarssen)
  • Posiadasz czynne prawo jazdy i własny samochód
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem. Jesli chcesz sie rozwijac to konieczna bedzie komunikacja w języku angielskim lub holenderskim w przyszłości

Oferujemy

  • Wynagrodzenie +/- €2232 netto miesięcznie
  • Wynagrodzenie +/- € 515 netto tygodniowo w oparciu o 38 godzin
  • Wynagordzenie €13,74 brutto za godzinę
  • Stała praca, 38 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • Holenderska umowa o pracę, dostępna również w języku polskim
  • 20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
  • Zwrot kosztów podróży praca-dom-praca
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego w Holland-Zorg, nie uwzględniona w wynagrodzeniu tygodniowym
  • Wypłata wynagrodzenia co tydzień
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe
  • Akcja: F2F (poleć znajomego do pracy a uzyskasz bon podarunkowy)
  • Opieke koordynatora w razie pytan lub problemow

Benefity

Kawa i herbata
Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie nauki języków obcych

Dodatkowe informacje

  • Jeśli masz jakieś pytania to skontaktuj się z nami pod numerem telefonu lub WhatsApp +31 628035991
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1