Umowa o pracę2 000-2 200 €brutto / mies.
Oferta opublikowana25.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja, kontrola jakości

Wstęp

  • GP Recruitment to firma rekrutacyjno-konsultingowa. 25722 w Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Dla naszego wieloletniego partnera z Holandii z sektora rolniczo-produkcyjnego, poszukujemy pracowników produkcji - pakowanie sałaty w nowoczesnej hali.

Obowiązki

  • przetwarzanie, pakowanie, przygotowywanie do sprzedaży i wysyłki świeżo zebranych warzyw - głównie sałata
  • praca w nowoczesnej (nie chłodnia) hali produkcyjnej, wyposażonej w najnowsze linie technologiczne
  • praca na liniach produkcyjnych, wspólnie z zespołem
  • dbanie o prawidłowe realizacje zamówień

Wymagania

  • chęć do pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • NIE JEST wymagana znajomość języka angielskiego
  • NIE JEST wymagane doświadczenie - wszystkiego nauczymy
  • pary mile widziane
  • dobry stan zdrowia

Oferujemy

  • wynagrodzenie miesięczne - minimum 2000 € NETTO
  • zakwaterowanie w domkach lub parkach rekreacyjnych z darmowym Internetem
  • darmowy transport do/z pracy
  • wynagrodzenie zgodne z CAO
  • Możliwość pracy w nadgodzinach i w weekendy
  • gwarantowana ilość godzin
  • zatrudnienie bezpośrednio u gospodarza holenderskiego
  • sezon trwa od maja do października, możliwość pracy stałej

Benefity

Parking dla pracowników
Elastyczny czas pracy
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1