Pracownik produkcji - wyrabianie ciasta do Pizzy. Stabilne zatrudnienie

Amsterdam
Umowa o pracę14 €brutto / godz.
Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa09.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656 dla jednego ze swoich klientów w Noordwijkerhout poszukuje pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako :   Pracownik produkcji: ● wyrabianie ciasta do pizzy/ręczne pakowanie i obsługa linii produkcyjnej ● mycie skrzynek, czyszczenie/produkcja

Obowiązki

  • praca stojąca/chodzenie
  • podnoszenie, pochylanie się, sortowanie i układanie
  • praca na ciepłej hali
  • średni czas pracy wynosi około 9 godzin

Oferujemy

  • ● stawkę 13,27 brutto na godzinę
  • ● podwyżka wraz ze stażem pracy
  • ● >40 godzin tygodniowo
  • ● możliwość awansu
  • ● zapewniamy zakwaterowanie oraz dojazd do pracy
  • ● opiekę polskiego koordynatora

Wymagania

  • ● komunikatywny angielski
  • ● dostępność na dłuższy okres czasu oraz motywacja do pracy
  • ● gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1