Pracownik produkcji/sadzonki kwiatowe

Boskoop
Oferta opublikowana21.02.2024
Oferta wygasa14.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat

Wstęp

  •  Dla jednego z naszych klientow poszukujemy nowych pracownikow. Firma zajmuje sie pakowaniem, dystrybucja cebulek kwiatowych.

Obowiązki

  • segregowanie sadzonek kwiatowych
  • zbieranie zamowien
  • prace ogrodnicze
  • Stawka brutto 13.27 brutto. Dodatkowo naliczana jest premia urlopowa vakantiegeld, w wysokosci 8% pensji brutto
  • Transport do pracy gratis/kierowcy otrzymuja dodatek za kazdy przepracowany dzien
  • Wyplaty cotygodniowe

Wymagania

  • Mile widziana znajomosc jezyka angielskiego i holenderskiego(nie jest wymogiem)
  • doswiadczenie
  • Prawo jazdy

Oferujemy

  • Gwarantowane 40 godzin. Mozliwe nadgodziny i praca dodatkowa w weekend

Dodatkowe informacje

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1