Pracownik produkcji (pakowanie sałatek i wędlin) z językiem angielskim. Stabilne zatrudnienie!

Sassenheim
Umowa o pracę13-14 €brutto / godz.
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656 dla jednego ze swoich klientów w Noordwijkerhout poszukuje pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako :   Pracownik produkcji (pakowanie sałatek i wędlin) z językiem angielskim miejscowość : Sassenheim

Obowiązki

  • produkcja sałatek, wędlin (hermetycznie zapakowanych)
  • praca na produkcji, pakowanie, przepakowywanie, praca przy kole
  • stickerowanie, odwożenie towaru paleciakiem

Oferujemy

  • stawkę 13,27euro/h+ dodatki zmianowe
  • + 8% dodatku urlopowego + 10% dodatku wakacyjnego
  • gwarancja godzin nawet w przypadku chwilowego braku pracy
  • mieszkanie spełniające SNF w okolicy miejsca pracy
  • ubezpieczenie kolektywne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • dojazd do pracy rowerem lub samochodem służbowym

Wymagania

  • angielski minimum A2 (warunek konieczny)
  • brak przeciwwskazań do pracy w niskich temperaturach 3-6 st.
  • dostępność na minimum 6 miesięcy
  • mile widziane doświadczenie produkcyjne
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1