Operator Produkcji PVC

Paczuski Duże
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę, umowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Poszukujemy dynamicznych i zaangażowanych osób na stanowisko Pracownika Produkcji w linii produkcji PVC, w naszej renomowanej firmie. Praca polega na obsłudze maszyn do produkcji linki.

Obowiązki

  • Obsługa linii technologicznej do produkcji lin celnych, lin PVC
  • Obsługa linii technologicznej PVC
  • Zakuwanie lin celnych.
  • Zbrojenie linii technologicznych,
  • Pracownik produkcji - Operator maszyn produkcyjnych PVC
  • Kontrola i sprawdzenie stanu linii technologicznej przed przystąpieniem do pracy. Zgłoszenie wszelkich nieprawidłowości.
  • Pobieranie materiałów do zleceń z magazynu surowca zgodnie z zamówieniem. Kontrola prawidłowości wydanych materiałów oraz zgłaszanie wszelkich uwag przed założeniem na urządzenie zdawcze.
  • Kontrola i prowadzenie procesów technologicznych,
  • Prowadzenie samokontroli, Ocenę wyrobu dotyczącą jego zgodności z wymaganiami zlecenia produkcyjnego.
  • Obsługa i nadzór nad prawidłowym działaniem urządzeń.
  • Wprowadzanie parametrów do systemu maszyny
  • Przestrzeganie przepisów BHP, przepisów pożarowych i innych wewnętrznych zarządzeń
  • Dbałość o stan techniczny i czystość stanowiska pracy, wokół niego i w innych pomieszczeniach
  • Udział w testach
  • Praca w systemie jednozmianowym 9 h od godziny, 7:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w branży tworzyw sztucznych,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze linii technologicznych,
  • Wykształcenie min. podstawowe preferowane wykształcenie zawodowe techniczne lub średnie techniczne
  • Zdolności manualne.
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Zdyscyplinowanie
  • Podstawowa znajomość technik pomiarowych.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin lub umowa zlecenie
  • Szkolenia wewnętrzne, przyuczenie do wykonywanej pracy.
  • Darmowy parking dla pracowników

Benefity

Parking dla pracowników
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1