Pracownik produkcji - mile widziane kobiety (CX-GL-DE)

Wangen im Allgäu
Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. Aktualnie prowadzimy rekrutację kandydatów na stanowisko: Pracownik, pracownica produkcji Operator, operatorka maszyn Maschinenbediener/ in Produkcja wieczek do jogurtów Miejsce pracy: Niemcy, 88239 Wangen im Allgäu , Badenia-Wirtembergia Ok. 690 km od Zgorzelca

Obowiązki

  • Prosta obsługa maszyn wykrawających wieczka z aluminium
  • Ustawianie maszyny
  • Zmiana wartości
  • Kontrola pracy maszyn
  • Kontrola jakości
  • Wprowadzanie danych do systemu komputerowego
  • Dokumentacja wykonanych prac
  • Utrzymywanie maszyn w czystości
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi maszyn
  • Umiejętność obsługi maszyn
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Uzdolnienia manualne
  • Precyzja, staranność
  • Prawo jazdy, własny samochód warunek konieczny

Oferujemy

  • Pracę w dużej, nowocześnie wyposażonej niemieckiej firmie produkującej aluminiowe wieczka do jogurtów
  • Praca w hali – w normalnej, pokojowej temperaturze
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z 6 miesięcznym okresem próbnym
  • Wynagrodzenie od 1800 Euro netto/etat 168 godzin w miesiącu plus nadgodziny i dodatki za pracę na zmianie nocnej
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Darmowe zakwaterowanie w komfortowych pokojach 1-osobowych z WiFi
  • Trzyzmianowy system pracy
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne- wliczane na poczet przyszłej niemieckiej emerytury
  • Premię za polecenie kandydatów do pracy w wysokości 300 Euro brutto – premia wypłacana będzie 4 tygodnie od dnia rozpoczęcia pracy przez poleconego kandydata
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc polskojęzycznego konsultanta w sprawach organizacyjnych po zatrudnieniu
  • Pomoc z ramienia naszej firmy przed oraz po zatrudnieniu
  • Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim na bazie przesłanego cv oraz innych dokumentów aplikacyjnych
  • Płatny urlop
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy.

Dodatkowe informacje

  • ___________________ SPOSÓB APLIKOWANIA: ______________________
  • CV w języku polskim oraz (jeżeli Państwo posiadają) niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:
  • rekrutacja@koncepcja.eu
  • W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
  • Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
  • Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.
  • Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: rezygnacja@koncepcja.eu
  • Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
  • Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
  • Nr tel. 71 343 80 73, kom. 790 613 052, 690 204 470, 790 592 719,
  • (w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791 080 654)
  • Posiadamy wiele innych ofert pracy także w innych lokalizacjach – podaj nam swoje życzenia i preferencje a dopasujemy odpowiednią ofertę.
  • E.Mail: rekrutacja@koncepcja.eu
  • Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1