Pracownik Produkcji (Konfekcja Linki Celnej)

Paczuski Duże
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Poszukujemy dynamicznych i zaangażowanych osób na stanowisko Pracownika Produkcji w dziale konfekcji linki w naszej renomowanej firmie. Praca polega na wykonywaniu prac manualnych związanych z konfekcją produktów. Termin składania aplikacji: 31.03.2024 r. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Obowiązki

  • Obsługa maszyn produkcyjnych do wytwarzania linki.
  • Prace manualne związane z konfekcją i pakowaniem gotowych produktów.
  • Monitorowanie procesów produkcyjnych, dbanie o jakość wyrobów.
  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa oraz zasad higieny pracy.

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe, zawodowe, średnie
  • Wiek: Bez ograniczeń wiekowych.
  • Motywacja do pracy w zespole i chęć do nauki.
  • Umiejętność pracy z narzędziami oraz zdolności manualne.
  • Dokładność, odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze produkcji.
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie kolegów z zespołu.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie motywacyjne.
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1