Pracownik produkcji - dział recyklingu akumulatorów

Zundert
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Branżaprodukcja

Wstęp

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje pracowników produkcji do zakładu zajmującego się recyklingiem akumulatorów rowerowych.

Miejsce pracy: Hazeldonk, Holandia

Obowiązki

- rozbiórka starych akumulatorów
- kontrola jakości i ocena aktualnego stanu
- utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Wymagania

- komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niderlandzkiego
- własne zakwaterowanie w okolicy Hazeldonk i transport do pracy,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- elastyczność i motywacja do pracy,
- odpowiedzialność za powierzone obowiązki

Oferujemy

- holenderska umowa,
- możliwość długoterminowego i stabilnego zatrudnienia.
- możliwość stałego kontraktu,
- stawka 13,69 euro/h brutto,
- wolne weekendy

Dodatkowe informacje