Oferta opublikowana19.06.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Graser Sp. z o.o., wpisana na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1978, specjalizuje się w delegowaniu pracowników do krajów Unii Europejskiej.

Obowiązki

  • Aktualnie poszukujemy pracownika na produkcję do Holandii – produkcja żywności gotowej, rzeźnictwo, pakowanie biożywności, pralnie przemysłowe, stolarka, budowanie systemów wodnych, wózki widłowe

Wymagania

  • Wymagania:
  • język angielski – stopień komunikatywny
  • doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
  • dyspozycyjność
  • chęć i motywacja do pracy oraz nauki

Oferujemy

  • Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dużą ilość godzin, możliwość nadgodzin i pracy w sobotę – w zależności od aktualnych potrzeb firmy
  • dobre warunki mieszkaniowo-socjalne
  • pomoc w wyrobieniu numeru BSN
  • zorganizowany dojazd do pracy
  • w pełni legalna praca w oparciu o umowę o pracę na warunkach holenderskich
  • opiekę polskich koordynatorów
  • zdobycie cennego doświadczenia w pracy za granicą

Dodatkowe informacje

  • Aplikację prosimy składać na adres mailowy : rekrutacja@graser.pl
  • tel. +48 790 373 108
  • www.graser.pl
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1