Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik produkcji

ikona Dodano: 05.06.2022

Twój zakres obowiązków

  • Praca w przetwórstwie rybnym
  • Praca fizyczna, manualna przy użyciu narzędzi, ważenie, sortowanie
  • Dbanie o jakość
  • Praca w systemie II zmianowym (6-14; 14-22)
  • Dostępna praca na jedną zmianę rozpatrzona indywidualnie
  • Możliwość pracy tylko w weekendy
  • Możliwe nadgodziny płatne 30% więcej
  • Możliwość zatrudnienia na nocną zmianę 22-6 (ekipa myjąca)

Nasze wymagania

  • nie oczekujemy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy
  • dyspozycyjność, dokładność i zaangażowanie.
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (możliwość umowy zlecenie)
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Darmowy ciepły posiłek
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość nadgodzin (dla chętnych)

O nas

Nasza firma powstała w 1996 roku z chęci kontynuacji rodzinnych tradycji morskich. Przedsiębiorstwo Gadus Sp. z o. o. mieści się w Gdyni i jest prowadzone wspólnie przez prezesa Dawida Sztormowskiego wraz z ojcem Leonem Sztormowskim. Dzięki pasji i zaangażowaniu, z małej lokalnej firmy, staliśmy się liderem w połowach ryb białych i pelagicznych oraz w ich przetwórstwie.

Nowoczesny sposób zarządzania miał istotny wpływ na rozwój firmy, dzięki czemu zostały zastosowane najnowsze technologie połowu, obróbki oraz rozwiązania logistyczne.

Klauzula informacyjna więcej
Pracownik produkcji
ikonaGdynia
Gadus Sp. z o.o.