Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa03.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • praca w zakładzie przemysłowym zajmującym się produkcją części metalowych,
  • kontrola jakości produktu,
  • zawieszanie części metalowych na haki,
  • drobny montaż,
  • pakowanie, magazynowanie,
  • ręczny załadunek, rozładunek dostaw.

Wymagania pracodawcy

  • motywacja do pracy.
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki do pensji (płatne urlopowe oraz wakacyjne),
  • umowę na 12 m-cy z możliwością przedłużenia- ty decydujesz ile pracujesz,
  • gwarantujemy legalne zatrudnienie na przejrzystych warunkach u sprawdzonego i rzetelnego klienta,
  • możliwość wyjazdu z Polski od zaraz (mile widziane osoby zamieszkujące prywatne lokacje w Holandii),
  • pracę w systemie zmianowym oraz w godzinach nadliczbowych,
  • dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych,
  • komfortowe mieszkanie wyposażone w sprzęt AGD oraz sieć Wi-Fi,
  • bezpłatne ubranie robocze i dojazd do pracy,
  • program poleceń pracowniczych,
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów z telefonem alarmowym 24h/dobę (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii) – np. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza.

Benefity

Dofinansowanie wypoczynku
Program poleceń pracowników
Dofinansowanie dojazdów do pracy
Służbowy samochód do użytku prywatnego
Mieszkanie służbowe
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1