Pracownik produkcji! Praca od zaraz!

Rzgów
Umowa o pracę4 700-6 560 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana06.04.2024
Oferta wygasa02.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja

Wstęp

  • HSS Work (nr certyfikatu 22915) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy przy produkcji i kontroli jakości profili okiennych!

Obowiązki

  • praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych
  • wstępna kontrola jakości
  • układanie produktu - przygotowanie do transportu

Wymagania

  • dostępność do pracy w systemie 4 brygad
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej mile widziane

Oferujemy

  • umowę o pracę - od pierwszego dnia pracy
  • stawkę godzinową 28 zł brutto + dodatek za pracę w systemie 4 brygad 1456 zł brutto + 400 zł brutto premii frekwencyjnej
  • stałe i stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

Dodatkowe informacje

  • Miejsce pracy - Rzgów ul. Rudzka
  • Rekrutację prowadzi Mateusz - 501-513-890, mateusz.pustelnik@hssgroup.pl
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1