Jesteśmy jedną z niewielu znanych i cenionych firm,która jest obecna na polskim i zagranicznym rynku od ponad 15 lat .Nasza wizytówka to dziesiątki obiektów zrealizowanych na terenie Polski i Niemiec

Pracownik ogólnobudowlany
Norymberga
Poszukujemy także pracowników z paszportami UE

Obowiązki
prace w zakładzie prefabrykacji

Wymagania
-2-letnie doświadczenie w budownictwie
-zaangażowanie w wykonywaną pracę
-dyspozycyjność
-szybka gotowość do wyjazdu
Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.

Oferujemy
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-wysokie i konkurencyjne wynagrodzenie
-pełną organizację wyjazdu  i pobytu
-bezpłatne zakwaterowanie
-możliwość wypłacenia zaliczek
-długoletnią współpracę
-pierwszy bilet przejazdu( lub dopłatę do paliwa)
-bezpłatny transport z miejsca zamieszkania do pracy
-pomoc przy uzyskaniu Kindergeld
-bezpłatna odzież robocza
-pakiet niezbędnych narzędzi do pracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PBO - CONSTRUCTION SP. Z O.O. SP.K. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PBO - CONSTRUCTION SP. Z O.O. SP.K. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Norymberga

PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.