Firma z wieloletnim stażem i doświadczeniem w branży ochrony w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni kobiety oraz mężczyzn z orzeczonym stopniem niepełnosprawności do pracy na obiekt przemysłowy znajdujący się przy ulicy Marynarki Polskiej.

Pracownik ochrony - Gdańsk Letnica
Gdańsk

Obowiązki
- kompleksowa ochrona obiektów
- dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
- nadzór i realizacja prawidłowych wymogów kontrahenta

Wymagania
-orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym
- gotowość do pracy zmianowej
- chęć do pracy,sumienność
- kultura osobista,komunikatywność
- niekaralność

Oferujemy
-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
-umundurowanie i wyposażenie
-niezbędne szkolenia i przygotowanie do pracy
-prywatny pakiet medyczny gwarantujący opiekę medyczną i diagnostyczną
-możliwy zwrot kosztów dojazdów

Zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie CV (w formacie PDF) na adres Aplikuj lub kontakt telefoniczny pod nr 531286936

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Gdańsk

Ekotrade Sp. z o.o.