Firma z wieloletnim stażem i doświadczeniem w branży zatrudni osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności jak i bez orzeczenia, do pracy na obiektach mieszkalnych, hotelowych oraz budowach.

Pracownik ochrony fizycznej
Sopot

Obowiązki
- dbanie o powierzone mienie
- obsługa urządzeń CCTV, PPOŻ oraz pozostałych na obiekcie

Wymagania
- wysoka kultura osobista
- nienaganny wygląd
- punktualność
- solidność
- dodatkowym atutem będzie:
       - posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności
       - samozatrudnienie

Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- elastyczny grafik
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie
- umundurowanie i wyposażenie
- niezbędne szkolenia i przygotowanie do pracy
- prywatny pakiet medyczny
- możliwy zwrot kosztów dojazdu

Zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie CV (w formacie PDF) na adres Aplikuj lub kontakt telefoniczny pod nr 609 582 561 lub 508 721 070

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Sopot

Ekotrade Sp. z o.o.