Renomowana firma z wieloletnim doświadczeniem w branży zatrudni pracowników do ochrony nowego APARTAMENTOWCA klasy PREMIUM  na Wyspie Spichrzów

Pracownik Ochrony - Deo Plaza, Wyspa Spichrzów
Gdańsk

Obowiązki
- dbanie o powierzone mienie
- przestrzeganie procedur i wytycznych wynikających z planu ochrony obiektu.
- wykonywanie innych zadań i poleceń wynikających z umowy

Wymagania
- punktualność
- niekaralność
- chęć do pracy, sumienność
- wysoka kultura osobista, komunikatywność
- dodatkowym atutem będzie:
   - znajomość języków obcych w stopniu co najmniej komunikatywnym
   - orzeczenie o niepełnosprawności
   - samozatrudnienie

Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie
- umundurowanie i wyposażenie
- niezbędne szkolenia i przygotowanie do pracy
- prywatny pakiet medyczny
- możliwy zwrot kosztów dojazdu

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt pod nr kom. 609 582 561 lub przesłanie CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Gdańsk

Ekotrade Sp. z o.o.