Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Pracownik Ochrony

Obowiązki

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

  • kontrola przestrzegania przepisów porządkowych na obszarze kolejowym, w pociągach i innych pojazdach kolejowych,
  • ochrona życia i zdrowia ludzi oraz mienia na obszarze kolejowym, w pociągach i innych pojazdach kolejowych,
  • podejmowanie interwencji w stosunku do osób popełniających czyny zabronione prawem,
  • patrolowanie obszaru kolejowego i pociągów pasażerskich zgodnie z poleceniami przełożonych,
  • zabezpieczanie śladów, dowodów i mienia oraz udzielanie pomocy osobom  poszkodowanym w miejscu powstania wypadku kolejowego do czasu przybycia służb medycznych, organów dochodzeniowych i komisji powypadkowej,

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • pełna zdolność do czynności prawnych,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

Oferujemy

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę
  • Opieka medyczna
  • Przyjazna i partnerska atmosfera
  • Program sportowo-rekreacyjny
  • Premie uznaniowe