Praca Pracownik obsługi klienta / pomoc kuchenna w Czeladzi

Dodano: 14.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego.
Obecnie w związku z otwarciem nowej restauracji poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Pracownik obsługi klienta / pomoc kuchenna w Czeladzi
Sosnowiec
Czeladź. Praca zmianowa od poniedziałku do piątku w zakresie godzin 8.00-19.00

Opis stanowiska:

• Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy
• Wydawanie posiłków, rejestracja płatności na kasie
• Dbanie o estetykę przygotowanych i serwowanych potraw.

Wymagania

• Doświadczenie w pracy na stanowisku.
• Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy

• Umowę zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę,
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie.
• System bonusowy powiązany z osiąganymi wynikami
• Szkolenia wewnętrzne.
• Przyjazną atmosferę pracy.
• Bezpłatne posiłki pracownicze.
• Pakiet benefitów: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart sportowych.