Inny16-19 €brutto / godz.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyinny
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny
  • Poszukujemy entuzjastycznych pracowników montażowych dla firmy z branży High-Tech w Son. Jeśli jesteś entuzjastyczną i ambitną osobą, teraz masz szansę! Lubisz pracować z wymagającymi i wszechstronnymi produktami w czystym środowisku, w młodym i dynamicznym zespole? W takim razie ta praca jest idealna dla Ciebie. Będziesz odpowiedzialny za końcową jakość produktu i montaż produktów elektromechanicznych. Będziesz pracować nad produktami przeznaczonymi na różne rynki: medyczny, przemysłowy, informatyczny i motoryzacyjny. Dlatego ważne jest, aby mieć oko do szczegółów i pracować w zorganizowany sposób. W przypadku tego wakatu doświadczenie w montażu/technice jest koniecznością, wiedza techniczna jest zaletą, ale pasja do technologii byłaby super. Po uzyskaniu odpowiedniej motywacji zapewnimy odpowiednie szkolenie wewnętrzne.

Twój zakres obowiązków

  • Twoje obowiązki będą się różnić w zależności od działu, w którym będziesz pracować, od ogólnego montażu elektroniki i lutowania po testowanie produktów oraz przeprowadzanie kontroli wizualnych i ręcznych. Mamy miejsce dla każdego!
  • Zarządzanie cyklem życia procesu: monitorowanie i śledzenie cyklu życia procesu produkcyjnego, zapewniając spójność i przestrzeganie ustalonych standardów.
  • Montaż elektroniki: ogólny montaż elektroniki, prezentując swoje umiejętności w zakresie precyzji i dbałości o szczegóły.
  • Lutowanie: stosowanie technik lutowniczych w ramach procesu montażu, zapewniając jakość i niezawodność komponentów elektronicznych.
  • Testowanie produktów: Wykonywanie procedur testowych w celu sprawdzenia funkcjonalności i wydajności produktów, z zachowaniem standardów jakości.
  • Kontrole wizualne i ręczne: Przeprowadzanie kontroli wizualnych i ręcznych, gwarantujących precyzję i zgodność produktów z ustalonymi specyfikacjami.
  • Koncentracja na jakości: Utrzymywanie silnego nacisku na jakość produktów w całym procesie produkcyjnym, przyczyniając się do ogólnej doskonałości.

Wymagania pracodawcy

  • szukamy pasjonatów technologii; nie wymagamy wykształcenia/doświadczenia technicznego.
  • szukamy osób odpowiedzialnych za swoje zadania i podejmujący inicjatywę.
  • osób ambitnych i chętnych do nauki.
  • kandydatów zorientowany na szczegóły i wyniki.
  • osób posiadających zdolności manualne.
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min.B1
  • chęci do pracy w systemie 2-zmianowym
  • prawo jazdy
  • własny samochód
  • własne zakwaterowanie

Pracodawca oferuje

  • Wynagrodzenie - 16,14 EUR/h
  • Praca na pełny etat w systemie dwuzmianowym (06:00-14:30 i 14:30-23:30)
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin na dłuższy okres
  • Darmowy lunch i kolację
  • Możliwość przejścia na umowę z klientem po okresie próbnym

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Owoce
Elastyczny czas pracy
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1