Wiertz Agencja Pracy Sp. z o.o.

Opinie o Wiertz Agencja Pracy Sp. z o.o.

Aktualność
Zachęcamy do obejrzenia naszego filmiku! :-)

Znajdują się w nim wszystkie najważniejsze informacje odnośnie tego, jak przebiega proces rekrutacji w naszej firmie. To jeszcze nigdy nie było takie proste!

Kinga

Pracuje w Wiertz od 3 lat - wiele się zmieniło w tym czasie, na pewno teraz robią wszystko aby pomoc osoba zatrudnionym, jakieś ankiety, kontakt w sprawie nadgodzin itd. We wrześniu kończył mi się kontrakt i byłam zaskoczona bo zadzwoniła do mnie Pani z działu rekrutacji i powiedziała, że próbują przenieść ludzi do innych firm aby nikt nie został bez pracy. Dostałam 5 ofert, zdecydowałam się na konkretną, pomogli w przeprowadzce, dostałam nowe mieszkanie i nie płaciłam za nic dodatkowo. Transport jest za darmo, z praca różnie to bywa ale to zależy od firmy a nie agencji. Dział rekrutacji jest naprawdę pomocny. Polecam tez biuro we Wrocławiu - Panie przesympatyczne a moją dostęp do tych samych ofert co w Holandii i na pewno szybciej da się dogadać. Ogólnie polecam.

@Kinga

Droga Kinga, Dziękujemy za opinię! Przekażemy miłe słowa do oddziału we Wrocławiu. Pozdrawiamy Wiertz Agencja Pracy

Pan Pat
@Viktor

Mnie tez rekrutowała Magda do Arvato w Heijen i ona podaje wszystie info jak na tacy, zero spiny na spokojnie, wszystko masz wytlumaczone a potem masz to jeszcze na emailach. Angielski u nich to podstawa bo maja jakis tam program wewnetrzny do przeniszenia ludzi jak cos pojdzie nie tak i nie chca ryzykowac ze ktos nie bedzie mowil po angielsku i bedzie siedzial na chacie bez roboty. U mnie na chacie byla taka sytuacja, ze jeden koles sie nie nadawal do roboty i wysylali mu oferty, chcieli go gdzies wcisnac ale nie znal angielskiego tylko podstawy i nigdzie go nie chcieli i chlop mial przekichane... dlatego angielski to podstawa a mogles powiedziec po angielsku ze nawet po polsku nie wiedzialbys co powiedziec, hehe pozdro

Przemek

Pracowalem dla nich 1,5 roku temu. Kontakt ok. pieniadze ok. Fakt wyslali mnie pod Olimpie ale kontakt zawsze z Wiertz. Polecam, najlepiej na wlasnym zakwaterowaniu.

Patrycja

Polecam unikać :) Złe warunki zakwaterowania i wieczne kłamstwa.

@Patrycja

Czyli tobie dla przykładu, jakie zakwaterowanie się trafiło? Ogólnie to mówili, jak będzie ono wyglądać jeszcze przed wyjazdem? I piszesz o jakiejś wiecznej deklaracji odnośnie nieprawdy... W jakim zakresie?

@Patrycja

Droga Patrycja, dziękujemy za Twoje uwagi. Oczywiście przyjrzymy się wszelkim nieprawidłowościom. Jednak w tym celu potrzebujemy więcej szczegółwoych informacji. Prosimy o przesłanie ich na adres wroclaw@wiertz.com Z wyrazami szacunku Wiertz Agencja Pracy

@Pracodawca

Witam, zaciekawiło mnie w tym wątku to, że powyższą opinia jest sprzed 2 lat. czy do tego czasu dalej wyjeżdża się w te same miejsca lub bierze się same kwatery, że ta opinia mogłaby być aktualna? Co jaki czas dodawane są całkiem nowe oferty?

We

Na zakwaterowaniu grzyb, pieniądze co tydzień inne za te same godziny. Dodatki to chyba tylko w Twojej głowie. Jeżeli używasz transportu z wiertz powrót do domu czasami zajmuje 3h. Nie polecam

@We

Drogi We, dziękujemy za Twoje uwagi. Oczywiście przyjrzymy się wszelkim nieprawidłowościom. Jednak w tym celu potrzebujemy więcej szczegółwoych informacji. Prosimy o przesłanie ich na adres wroclaw@wiertz.com Z wyrazami szacunku Wiertz Agencja Pracy

Dzis dzwoniłem do nich, pisałem maile, prosiłem o pomoc w kontakcie do konkretnych koordynatorów. Żadnego odzewu, odpisania, kontaktu. A minął już miesiąc odkąd dla nich nie pracuje. Raczej słuszna decyzja biorąc pod uwagę ile biorą za zakwaterowanie, zablokowany internet i dodatkowe opłaty za pranie (3.5 w + 2 e suszarka) gdzie i tak trzeba używać własnej chemii..

Pracodawca Nowy wpis

Drogi Ja, dziękujemy za Twoje uwagi. Oczywiście przyjrzymy się wszelkim nieprawidłowościom. Jednak w tym celu potrzebujemy więcej szczegółwoych informacji. Prosimy o przesłanie ich na adres wroclaw@wiertz.com Z wyrazami szacunku Wiertz Agencja Pracy

Przemek

Moja ocena bierze się z dwóch wyjazdów z Wiertz, Agencje polecam, ze wszystkich dostępnych w Polsce, są ok. Panie w Polsce bardzo w porządku tak jak przez telefon tak na miejscu, trzeba pamiętać ze Wiertz nie ma fabryki w której daje prace, jest pośrednikiem. Panie w Holandii to już inna bajka, potrafię zrozumieć przy takiej ilości pracowników, czasami miałem wrażenie ze Wiertz polska a Wiertz Holandia to dwie rożne firmy. Praca w Arvato Heijen, dla osób zaczynających przygodę w Holandii jak najbardziej polecam (oprócz Sony, straszne tempo), zawsze miałem 40 godzin. Dla ludzi z doświadczeniem lub uprawnieniami szukajcie czegoś innego. Jeżeli masz prawo jazdy, dostaniesz auto i masz transport za darmo, plus parę euro za bycie kierowca. Kwaterunek w Weeze, pokój jedynka, fakt trzeba płacić za pranie, tego nie wiedziałem przed wyjazdem, Lokacja pośrodku niczego duży minus, zawsze można po pracy podjechać do sklepu, nie robili problemów. Pamiętajcie ze to są Agencje Pośrednictwa Pracy, praca to nie wczasy, macie zapewniona prace, transport, zakwaterowanie, ubezpieczenie, jeżdżę od 16 lat, o takich luksusach moglem na początku tylko pomarzyć. Jak jedziecie po pieniądz unikajcie dużych miast, tam już nie ma miejsca i dobrej pracy, w Holandii jeszcze można dobrze zarobić ale to już się skończyło wraz z pandemia i sytuacja na prawo od granicy. Życzę dużo cierpliwości

@Przemek

Drogi Przemek, dziękujemy za Twoją opinię. Pozdrawiamy Wiertz Agencja Pracy

Zauważyłem ze jeden Pan pisał o swojej problematycznej sytuacji podczas styczności z agencją. Zastanawiają mnie w tym wszystkim w praktyce sami koordynatorzy. Na takie stanowisko można się przyjąć? jakie wynagrodzenie wychodzi z obsługi? Opisze ktoś jak to z drugiej strony wygląda?

Drogi FN, w tym momencie nie mamy otwartego wakatu na stanowiska koordynatora. Natomiast jeśli jesteś zainteresowany/a, przejślij nam CV na adres wroclaw@wiertz.com. Będziemy się odzywać, jeśli coś się pojawi. Pozdrawiamy Wiertz Agencja Pracy

@jolasia

Po pierwsze to mieszkaliśmy w lesie przy ośrodku dla uchodźców, bardzo dużo Bułgarów, w pokoju grzyb na ścianach, wilgoć i smród, a w weekendy zabronili jeździć do sklepu spożywczego, tylko na tygodniu przed sama praca albo po, szanowna Pani koordynatorka miała w (usunięte przez administratora) co np zrobię z mięsem jeśli zrobimy zakupy przed praca koło 14, bo oczywiście po skończonej o 24 wszystko było zamknięte, nigdy nie trafiłam na tak złą agencje i każdej normalnej parze czy ogólnie komuś „normalnemu” odradzam z całego serca, nie wspomniałam o wypłatach ale myśle ze to na tyle smutne ze szkoda o tym mówić.

@@jolasia

Droga Jolasia, dziękujemy za Twoje uwagi. Oczywiście przyjrzymy się wszelkim nieprawidłowościom. Jednak w tym celu potrzebujemy więcej szczegółwoych informacji. Prosimy o przesłanie ich na adres wroclaw@wiertz.com Z wyrazami szacunku Wiertz Agencja Pracy

Pracowałam/em dla Wiertz, i szczerze mówiąc najgorsza agencja z którą miałem/am styczność. Panie w biurze strasznie kręcą, 118 euro za własny pokój z lodówką i dzielonym z prawie 150 osobami prysznice, toalety i kuchnia to już w ogóle kpina. Wypłaty aż szkoda pisać za 40h tygodniowo 280 euro. Idąc do biura z nastawieniem że wytłumaczą ci dlaczego tak mało, słyszysz odpowiedzi typu: bo ktoś jest mężczyzną a ktoś kobietą. Pracując z paroma innymi osobami, na tym samym stanowisku, za takie same godziny i miejsce zamieszkania, każdy dostaje inną wypłatę, a nikt nie chce wytłumaczyć dlaczego tak jest. Z nie jedną agencją miałem/am doczynienia i każda jest o niebo lepsza

@Anonim

Ale to tutaj na równorzędnych stanowiskach zarabia się zależnie od płci? Może biorą też pod uwagę ewentualne doświadczenie pracownika? I stąd te różnice?

A istnieje przy tym pewność, że to opinia z tego roku tak w sumie? w poprzednim na Twoje oko by się to kalkulowało? Ja tylko agencje oglądam jak na razie w tym przypadku ogółem odradzasz wyjazd? Usługi tutaj znasz?

@Anonim

Drogi Anonim, dziękujemy za Twoje uwagi. Oczywiście przyjrzymy się wszelkim nieprawidłowościom. Jednak w tym celu potrzebujemy więcej szczegółwoych informacji. Prosimy o przesłanie ich na adres wroclaw@wiertz.com Z wyrazami szacunku Wiertz Agencja Pracy

Adam.

Właśnie pracownik biura wmawiał mi że nie należą mi się pieniądze z tamtego roku z wakacyjnego. Szczyt arogancji, nie mieści mi się w głowie jak można tak traktować człowieka

@Adam.

Drogi Adam, dziękujemy za Twoje uwagi. Oczywiście przyjrzymy się wszelkim nieprawidłowościom. Jednak w tym celu potrzebujemy więcej szczegółwoych informacji. Prosimy o przesłanie ich na adres wroclaw@wiertz.com Z wyrazami szacunku Wiertz Agencja Pracy

Kinga

@Kinga

Tu raczej pracy zdalnej nie oferują? :D wyświetliło mi się ogłoszenie dla pracownika marketu online i przez moment sądziłem, że to jakaś opcja zdalna. jak na razie na Holandie nie mam jak się wybrać, ale zastanawiam się przy tym od czego tu w ogóle zarobki zależą? Są widełki od 50 do 80 plnów

A czy wiesz przy tym coś więcej na temat tego wspomnianego pickingu? Jak praca konkretnie przy nim może wyglądać, jakie maja tam warunki i czy warto starać się o zatrudnienie? Od wiosny czegoś szukam, będzie to dostępne?

Robson

Jumbo co jakis czas kogoś szuka ale tam jest wysoki target i niezłe tempo, ja pracuje w Plusie w Oss, to praktycznie to samo ale troche lzej i lepsza stawka jak cos, angielski obowiazkowo

Drogi RF, Niestety nie oferujemy w tym monecie pracy zdalnej. Zarobki zależą od wielu czynników, między innymi od godzin, w których wykonywana jest praca. Na popołudniowych zmianach do stawki podstawowej doliczane są dodatki za pracę w godzinach wieczornych. Pozdrawiamy! Wiertz Agencja Pracy

Drogi WH, Jumbo poszukuje order pickerów, którzy będą kompletować zamówienia składane przez klientów poprzez ich stronę internetową. Praca wymaga utrzymania dobrego tempa, gdyż Jumbo stawia dość wysokie targety, jeśli chodzi o ilość produktów, które każdy z pracowników powinien być w stanie zebrać w ciągu godziny. Poza tym niekótre produkty mogą być nieco cięższe (np. zgrzewki napojów, itd.). Praca może być wykonywana zarówno na hali, na której temperatura, to ok. 4℃ - warto się na to przygotować. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, napisz do nas na adres wroclaw@wiertz.com Pozdrawiamy Wiertz Agencja Pracy

Viktor

Nie polecam tej firm miałem jechać do Jumbo. Czekałem tydzień czasu na odpowiedź kordynatorki a tu jakaś baba do mnie zadzwoniła Magda jakas która rozmawiała że mną po angielsku i zapytała mnie cytuje po angielsku ( co powinieneś wiedzieć przed wyjazdem do Holandii) Yyy powiedziałem bo nie wiedziałem co mam jej odpowiedzieć po angielsku nawet na tamtą chwilę po Polsku nie wiedziałem co powinienem wiedzieć przed wyjazdem,po czym odpowiedziała że mój angielski jest słaby... Masakra jakaś ja po angielsku sprawny w urzędach załatwiam i w bankach właściwie wszędzie daje sobie radę a tu ( pana angielski jest słaby... Nie polecam a telefon odbierają bo połączenia są nagrywane przez derektora a , tak to co oni tam odpierdalaja to głowa mała.

Wanda

uważać jak się jeździ? ale w jakim konkretnie znaczeniu? rozwiniesz temat dla jasności? czyli nie odradzasz całkowicie żeby skorzystać z opcji na pracę przez agencję? na co ewentualnie należy zwrócić uwagę?

Pan Pat

@Viktor

Drogi Viktor, dziekujemy za Twoje uwagi. Z chęcią polepszymy proces rekrutacji. Jednak w tym celu potrzebujemy więcej szczegółwoych informacji. Prosimy o przesłanie ich na adres wroclaw@wiertz.com Z wyrazami szacunku Wiertz Agencja Pracy

@Pan Pat

Drogi Pan Pat, dziękujemy za Twoje miłe słowa! Na pewno przekażemy je rekruterce. Pozdrawiamy Wiertz Agencja Pracy

Wiertz Agencja Pracy Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Malarz w Venlo. Jeśli wiesz, jak wygląda ten proces, podziel się swoimi wrażeniami. Mogą to być cenne informacje dla osób, które rozważają pracę w firmie.

gabix33

Dzień dobry czy pracował ktoś na produkcji pakowania mięsa? Jak wygląda ta praca czy jest tragiczna czy warta jednak tego co się słyszy od koordynatorów że stawka tygodniowa wychodzi 430e na tydzień po otraceniu mieszkania i ubezpieczenia z góry dziękuję za wszystkie opinie na ten temat

Nie rozumiem negatywnych opinii. Pracuje od ponad miesiąca, póki co wszystkie godziny się zgadzają, wypłata zawsze na czas. Jak się ciężko pracuje i nie przyjechało się tu jarać od świtu do nocy, to naprawdę nie ma na co narzekać. Kontakt z biurem bez problemów, szybko odpisują na maile, kordynator w pracy wyjątkowo pomocny.

Rafix

Osobom z biura za opinie dziękujemy ????????

Majki

Zaczyna się zawsze tak samo, znajdujesz piękne ogłoszenie w internecie, dzwonisz, przefantastyczny kontakt, przez parę chwil jesteś Bogiem... Wyjeżdżasz za granicę, na miejscu zakwaterowanie ok, proste, chyba najlepsze jakie widziałem za granicą... No i tu się kończą plusy... Jak korzystasz z ich transportu na dojazdy do pracy, to szykuj się na jazdę od 30 minut do 2 godzin, bo wszystkich trzeba zgarnąć i rozwieźć... O ile transport przyjedzie i nie będziesz czekać godziny, dwóch, pod firmą... Idziesz do pracy, zasuwasz... po tygodniu dostajesz wypłatę i się okazuje, że ilość minusów na wyciągu okrążyła by ziemię, a 5 dni pracy to nie 37,5 godziny, a np. 11... Próbujesz skontaktować się z wiertz, dzwonisz, piszesz e-maile... Nic .. zero odzewu... Kiedy przedstawiasz się przez telefon, to nagle wszyscy są na urlopie, w łazience, na spotkaniu, na przerwie, na kiblu... I proszę zadzwonić później, ale później już nikt nie odbiera... Mija 14 dni, bo tyle masz czasu na ewentualne roszczenia według ich umowy i przychodzi następna wypłata i znowu inne godziny, tym razem cię okradli na 5 godzin, albo na dojazdach... I tak się kręci... Sprzedają ludzi do holendersko niemieckich dziadów, obozów, gdzie jesteś numerkiem, który wylatuje za maseczkę pod nosem ???? albo standard... czyli umowę masz z wiertz, ale rządzi tobą w firmie inna agencja, która promuje swoich... A ty masz najgorszą robotę... Jak gadasz z Holendrem i mówisz że robisz dla wiertz to każdy łapie się za głowy... Jedna z najbardziej nieuczciwych agencji... To mogłaby być agencja z potencjałem, ale niestety lepkie łapki do ciężko zarobionych przez ludzi pieniędzy, skreśla ją z listy ofert do wyjazdu za granicę... Ps. Umowy pisane chyba brajlem bo tak wyglądają one w aplikacji, są chyba tłumaczone z holenderskiego na Google, kratki, kropki, kreski, część po polsku, część po holendersku... Lubią wysyłać ciągle różne rzeczy do podpisywania, a ich wyciągów z wynagrodzenia to nawet holenderscy księgowi nie ruszają bo nie mogą się w tym połapać... Omijać ich o tyle..

Rollo
@Majki

Sytuacja bardzo podobna brak kontaktu z ludzmi którzy powinni być odpowiedzialni za pomoc pracownikowi na miejscu w załatwieniu ważnych dla niego spraw.

W biurze venlo pracują cwaniakowate baby, (usunięte przez administratora) krętaczki... W życiu nie spotkałem się z tak bezczelnymi ludźmi jak one... Najgorsze słownictwo ciśnie się na usta... Żebyście nadepnęły gołą stopą na LEGO

Nicky
@Michał

Zgadzam się z opinią powyżej. Bezczelne i krnąbrne baby.

Fifi

Ciągle kasa się nie zgadza, goła pensja, bez dodatków, nie masz płacone za nadgodziny, drugie zmiany, weekendy, nocki, nic, kompletnie. I nie dajcie się wepchać do weeze, to ich koszary gdzie mieszkają pracownicy... Połowa miasteczka siedzi na kwarantannie, a połowa nawet nie wie, że tam jest jedno Wielkie siedlisko covidu, a za płotem (usunięte przez administratora) dla uchodźców, terrorystów... Uciekliśmy stamtąd...

Kazzuu
@Fifi

Opis opinii zgodny ze stanem rzeczywistym. Ludzie są zamknięci za jakimś płotem z dziećmi razem z drutem kolczastym za jakąś bramą mogę wysłać zdjęcia do potwierdzenia.

@Kazzuu

Ale nawet jeśli to chyba już nie jest aktualne?

Wita

Po czasie przepracowanej w aptece mogę stwierdzić że gorszej pracy na Venlo nie ma , (usunięte przez administratora) na każdym kroku , psycha siada , goła stawka ( sobota również)( to wymysl apteki żeby nie płacić, nie agencji), wymyślanie kar za maseczki , za niechodzenie w liniach , za sluchawki , za gadanie , za to ile razy do kibla idziesz . Jak masz okres i masz w nerce tampony to zaraz cie posądza że kradniesz , robią tak abyś czuł się jak (usunięte przez administratora) Jak chcesz zamówić jedzenie to niestety nie możesz bo to tylko dla osob które mają kontrakt tak samo jak ( nóż , nerka przezroczysta ,butelka)Nikt nie widzi jak pracujesz , tylko widzi jak gadasz praca jest tak ciężka ze kręgosłup siada , kobiety stawiają gdzie powinien facet robic , a faceci paradują z jednym przedmiotem jeden dzień , atmosfera pracy -tragedia, każdy o każdym, smarowanie tyłka od góry do głowy, teamleader jeżeli nie znasz niemieckiego zapomnij że z nim porozmawiasz . Osoby które uczą nowych pracownik to jest HIT uważają się za bogów. Zwalniają osoby którzy mają juz dostać fasta. Zapomnij o chorobach typu operacje itp powiedzą ze dziękują bo nie jesteś elastyczny , najlepiej zezgonowac tam niż zachorować . Do agencji nie mozna mieć żalu wszystko na czas, również kontakt dobry . Ale o miejsce pracy to tragedia jak chcesz dorobić się garba i depresji to praca czeka

Rzemieślnik

Najgorsza agencja pracy !! Szczerze odradzam podejmowania jakiejkolwiek pracy przez tego pośrednika. Kradną na każdym kroku , nawet potrafią wyprowadzać pieniądze urlopowe. Obecnie walczę z tą nieuczciwą agencją która wyprowadziła z mojego konta urlopowego blisko 60h, nie mówię o innych niezgodnościach. Szczerze odradzam. Oszczedzi Ci to czasu nerwów i co najważniejsze zdrowia i pieniedzy.

...
@Rzemieślnik

Skoro miałeś uzbieranych 60h urlopowych, to musiałeś przepracować co najmniej pół roku. Chciało się tobie tyle pracować, skoro było tak źle?

K Kalita

Pracowałem przez wirtza na convenii kasa się zgadzała praca fajna zakwaterowanie w bungalow cały dla nas busy do pracy zawożą i odłożyć też idzie Pozdrawiam Anie Izę Karoline

Zostaw merytoryczną opinię o Wiertz Agencja Pracy Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Wiertz Agencja Pracy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wiertz Agencja Pracy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wiertz Agencja Pracy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wiertz Agencja Pracy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wiertz Agencja Pracy Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wiertz Agencja Pracy Sp. z o.o.