Pracownik magazynu - niemiecka umowa

Niemcy
Oferta opublikowana20.11.2023
Oferta wygasa19.05.2024
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wymagania

Polecane oferty pracy: Zobacz też inne oferty praca magazyn Niemcy Praca na magazynie nie jest dla Ciebie? Sprawdź oferty pracy jako Pracownik produkcji

OPIS OFERTY:

  • Praca w okolicy Norymbergii
  • Obowiązki: załadunek i rozładunek ciężarówek przy pomocy wózka widłowego
  • Praca od poniedziałku do piątku, poranna zmiana
  • Firma jest wiodącym producentem mebli biurowych

OFERUJEMY:

  • Wysokie zarobki 2400-2600 euro na rękę
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Niemieckie świadczenia socjalne:
  • Kindergeld 250€/dziecko, ubezpieczenie, budowanie niemieckiej emerytury
  • Umowę do zapoznania się i podpisania przed wyjazdem do pracy
  • STABILNOŚĆ ZATRUDNIENIA
  • Pracę w sprawdzonej firmie

OCZEKUJEMY:

  • Znajomości języka niemieckiego
  • Aktualnych uprawnień na wózek widłowy
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Doświadczenia w pracach na magazynie