Praca Pracownik magazynu - art. spożywcze BIO

Dodano: wczoraj
Umowa o pracę
Pełny etat

Agencja Pośrednictwa Pracy

od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych
i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu - art. spożywcze BIO
Veghel

Obowiązki

Praca na magazynie z produktami
spożywczymi BIO.
Praca na różnych działach min:. zbieranie zamówień za pomocą skanera, sortowanie, liczenie towaru,
umieszczanie towarów na paletach.
Możliwość pracy na elektrycznym wózku paletowym (firma organizuje szkolenie).

Kogo szukamy?

  • Osób komunikujących się w języku angielskim
  • Posiadających prawo jazdy
  • Osób posiadających doświadczenie (mile widziane)
  • Gotowych do pracy w systemie zmianowym
  • Osób chętnych do podjęcia pracy w chłodnym środowisku

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stawkę 11,05 euro brutto/h
  • Dodatki zmianowe za pracę
  • Pisemną gwarancję godzin
  • Pracę między godziną 7:00-22:00
  • Opiekę polskiego koordynatora na miejscu
  • Samochód służbowy do własnego użytku lub darmowy dojazd do pracy
  • WI-FI na każdym zakwaterowaniu
  • Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej –
posiadamy
certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail lub w formie wiadomości SMS/MMS informacji o usługach własnych (np. szkoleń) Euro Work Małgorzata Ursel-Kondracka z siedzibą w Katowicach.
wyrażam zgodę na kontaktowanie się ze mną na podany numer telefonu, celem przekazania informacji o usługach własnych (np. szkoleń) Euro Work Małgorzata Ursel-Kondracka z siedzibą w Katowicach.
wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w treści formularza rekrutacyjnego lub/i w innych przekazanych dokumentach, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacji, poza tym, na który obecnie aplikuję, w tym na przesyłanie mi ofert pracy oraz udostępnianie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.
Veghel
Euro Work