Pracownik laboratorium - produkcja sadzonek - bez znajomości języka

Lippstadt
Umowa o pracę9 500-11 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana12.06.2024
Oferta wygasa11.09.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Twój zakres obowiązków

  • Praca w laboratorium przy produkcji sadzonek orchidei
  • Metkowanie oraz pakowanie sadzonek do skrzynek
  • Kontrola jakości
  • Inne prace pomocnicze
  • Praca odbywa się w warunkach sterylnych

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie oraz znajomość języka nie jest wymagana
  • Gotowość do pracy zmianowej + możliwość dodatkowej pracy w sobotę
  • Kobiety

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę na pełen etat - gwarantowana ilość godzin (wszystkie godziny i dodatki rozliczane są na bieżąco, Agencja nie stosuje tzw. Arbeitszeitkonto!)
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • Atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie - możliwość nadgodzin i otrzymania dodatkowych premii
  • Dni świąteczne w pełni płatne
  • Premie wakacyjne oraz świąteczne
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1