Pracownik hali-sadzenie, cięcie i przesadzanie sadzonek. Apartamenty 1-osobowe!

Venlo
Umowa o pracę13-14 €brutto / godz.
Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa25.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656, dla jednego ze swoich klientów w Lottum poszukuje pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako: Pracownik hali-sadzenie, cięcie i przesadzanie sadzonek miejscowość: Lottum (Limburgia) start pracy: przełom kwietnia-maja

Obowiązki

  • sadzenie i cięcie młodych sadzonek na hali (na siedząco),
  • przesadzanie sadzonek (na stojąco),
  • robienie zamówień i odchwaszczanie na szklarni,
  • czasami odchwaszczanie na zewnątrz (1-2 dni na cały sezon),
  • ciecie sadzonek na zewnątrz (1-2 dni na cały sezon)

Oferujemy

  • umowa bezpośrednio z firmą!
  • stawkę 13.27€ brutto
  • 8% dodatku urlopowego + 10% dodatku wakacyjnego
  • wypłata w cyklach miesięcznych (możliwość cotygodniowych zaliczek)
  • 1-osobowe pokoje w apartamencie 6-osobowym (apartament 300 metrów od miejsca pracy!)
  • bardzo dobre warunki zakwaterowania (możliwość przesłania zdjęć)
  • ubezpieczenie kolektywne
  • opiekę polskiego koordynatora

Wymagania

  • rzetelność i punktualność
  • wysoka motywacja do pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy z sadzonkami
  • dyspozycyjność na cały sezon (do końca sierpnia) lub dłużej
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1