Oferta opublikowana25.03.2024
Oferta wygasa17.05.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Pracownik Gospodarczy

Obowiązki

Obowiązki:

  • utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach żłobka i przedszkole,
  • dbanie o pomieszczenia sanitarne.
  • robienie drobnych napraw konserwatorskiech
  • dbanie o rośliny rosnące w ogrodzie

Wymagania

Wymagania:

  • dyspozycyjność i punktualność,
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na część etatu,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • pracę w przyjaznej atmosferze w młodym, dynamicznym zespole.