Oferta opublikowana25.03.2024
Oferta wygasa17.05.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Pracownik Gospodarczy

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad pojazdami dostarczającymi towar-kontrola wagi
  • prowadzenie ewidencji pojazdów
  • dostarczanie dokumentów do sekretariatu
  • kontrolowanie obiektu i utrzymanie porządku w miejscu prac

Wymagania

Wymagania:

  • Chęć i zapał do pracy
  • Sumienność i rzetelność
  • Mile widziane osoby starsze
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

Oferujemy:

  • Przyuczenie do wykonywanych obowiązków
  • Umowa o prace z 3- miesięcznym okresem próbnym, pełny etat
  • Praca jednozmianowa, od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie