Pracownik fizyczny w odlewni

Doetinchem
Umowa o pracę2 400 €brutto / mies.
Oferta opublikowana17.06.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Nasz klient poszukuje kilku pracownikow fizycznych do pracy w odlewni. Firma produkuje części dla przemysłu samochodowego. Praca jest dwuzmianowa. Obowiazkowo posiadasz prawo jazdy, samochod i masz doswiadczenie w odlewni.

Obowiązki

  • podnoszenie i przemieszczanie części/komponentów (waga około 15 kg)

Wymagania

  • Masz odpowiednie doświadczenie zawodowe
  • Jesteś samodzielny i potrafisz porozumieć się ze współpracownikami w języku niemieckim lub angielskim
  • Posiadasz własny transport i prawo jazdy

Oferujemy

  • Prawidłowe wynagrodzenie w wysokości 540 eur netto tygodniowo
  • Akumulację emerytalną w Stipp(+)
  • Zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe) przez Eming i zgodnie ze standardem SNF
  • Jeśli jest to niezbędne do Twojej pracy, zapewniamy narzędzia (elektryczne)
  • Dobrej jakości odzież roboczą
  • Jedna osoba kontaktowa
  • Ubezpieczenie zdrowotne za pośrednictwem ZEM