Pracownik fizyczny Niemcy: kontrakt od Stycznia
Berlin

ŁĄCZYMY IDEALNIE

Poszukujesz nowej pracy za granicą? Chcesz wyjechać do pracy, lecz obawiasz się organizacji wyjazdu? Spróbuj swoich sił z IDEAL, a my zaopiekujemy się Tobą i pomożemy we wszelkich formalnościach.

Obowiązki
·        Rozładunek i załadunek kontenerów  z  przesyłkami  kurierskimi
·        Praca wykonywana jest na hali sortowni kurierskiej przy taśmach rozładunkowych
·        Praca według ustalonego grafiku
·        Praca z polskim zespołem

Wymagania

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • stosowanie się do poleceń przełożonego
  • pozytywne podejście do swoich obowiązków

Świadczenia

  • legalna praca w pełnym wymiarze czasu
  • zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach lub domach
  • stawkę 9,49€ brutto/dzień i 11,38€ brutto/noc *
  • pokoje 2-3 osobowe
  • całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec
  • wypłata wynagrodzenia w wybranej walucie (EUR lub PLN)
  • pomoc w zorganizowaniu transportu
  • zapewniony dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy na terenie Niemiec
  • możliwość pracy w dodatkowych godzinach

PRACA W SORTOWNI KURIERSKIEJ: SKANOWANIE I ROZŁADUNEK PACZEK

POLSKI KOORDYNATOR

ZAKWATEROWANIE

DŁUGO – I KRÓTKOTERMINOWE KONTRAKTY

Start pracy do 2 tygodni, praca również w okresie międzyświątecznym.

Zespół rekrutacji i koordynatorów jest do Twojej dyspozycji: aplikuj lub zadzwoń!  +48 735 208 264

IDEAL WORK GERMANY AGENCJA ZATRUDNIENIA nr cert. 12001

   * stawki zależne od regionu Niemiec

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV z poniższą klauzulą:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę Spółek IDEAL z siedzibą w Warszawie podanych przeze mnie w aplikacji oraz w przekazanych dokumentach danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę Spółek IDEAL z siedzibą w Warszawie podanych przeze mnie w aplikacji oraz w przekazanych dokumentach danych osobowych, w celu realizacji procesu rekrutacji w przyszłości.

CV bez ww. klauzuli nie mogą być rozpatrywane w procesie rekrutacji teraz lub w przyszłości.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych dobrowolnie w dokumentach rekrutacyjnych oraz w formularzach aplikacyjnych na stronach internetowych www.idealgrupa.pl, www.idealkurier.pl, www.idealpflege.pl jest Grupa Spółek IDEAL . Z Inspektorem Ochrony Danych Grupy Spółek IDEAL można skontaktować się pisemnie, kierując korespondencję na adres Administratora Danych, lub e-mailowo na adres poczty elektronicznej Administrator.Danych@idealgrupa.pl. Szczegóły zarządzania i przetwarzania danych znajdują się w Polityce Prywatności Grupa Spółek IDEAL na www.idealgrupa.pl.

Berlin

Ideal Work Sp. z o.o.