Pracownik fizyczny - Magazynier

Pruszków
Oferta opublikowana13.04.2024
Oferta wygasa09.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

Dla jednego z naszych Klientów o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy wielu Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Komplementacja i wysyłka zamówień
  • Załadunek i rozładunek naczep oraz kontenerów
  • Metkowanie oraz przekładanie kartonów

Wymagania pracodawcy:

  • Bardzo dobra sprawność fizyczna
  • Brak przeciwskazań do pracy fizycznej
  • Zaangażowanie oraz motywacja w powierzone obowiązki
  • Systematyczność oraz skrupulatność

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie od 4 650 zł do 5 500 zł brutto + miesięczna premia po okresie próbnym za wydajność
  • Godziny pracy w systemie dwuzmianowym: 7:00-15:00; 10:00-18:00
  • Szkolenia wdrażające
  • Pakiet socjalny: ubezpieczenie na życie, pakiety Medicover, Multisport, świąteczne karty SODEXO

Dodatkowe informacje

Proszę o załączenie klauzuli do CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FOLGA S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Folga S.A. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku rekrutacji i pracy tymczasowej. Rekrutujemy pracowników tymczasowych oraz wykwalifikowanych specjalistów z różnych branż - spożywcza, usługowa, metalowa, motoryzacja, budowlana. Naszym priorytetem jest zapewnienie satysfakcji i wysokiej jakości usług zarówno naszym pracownikom jak i klientom, z którymi współpracujemy.