Oferta opublikowana01.04.2024
Oferta wygasa27.04.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Prężnie rozwijająca się firma zatrudni osobę na stanowisko:

Obowiązki

  • Roboty ziemne
  • Układania kabli i rur w wykopach
  • Porządkowanie terenu na budowie

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Motywacja i chęć do wykonywania pracy
  • Chęć dalszego rozwoju
  • Sumienności, odpowiedzialność
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski - miejsca budów prowadzonych przez Spółkę

Oferujemy

  • • Umowa o pracę (po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony)
  • • Niezbędne narzędzia pracy i wyposażenie w ubiór roboczy
  • • Zakwaterowanie, ciepły posiłek oraz transport na miejsce pracy
  • • Stabilne warunki zatrudnienia
  • • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, zdobywania uprawnień
  • • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • • Praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • • Praca na terenie Polski
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv
  • kontakt telefoniczny 693-320-996

Dodatkowe informacje