Umowa o pracę15 €brutto / godz.
Oferta opublikowana25.04.2024
Oferta wygasa03.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Obowiązki

  • Pracownik do pracy w stolarni przy produkcji konstrukcji domków drewnianychskladanie podłóg, ścianek
  • Praca na zmianie dziennej lub wieczornej
  • Praca przy najnowszych maszynach CNC oraz wysokiej klasie drewna, skladanie, łączenie podłóg i ścianek

Wymagania

  • Obsługa narzędzi ręcznych ewentualnie praca na maszynach
  • Rzetelność, punktualność, praca samodzielna oraz w drużynie
  • Gotowość do pracy płatnych nadgodzin
  • Język angielski nie jest wymagany

Oferujemy

  • Prosze aplikowac przez formularz na stronie.
  • Wypłatę w granicach €550 - €600 tygodniowo (przy 48h) na rękę
  • Pracę stałą, umowę z Irlandzka firmą, więc dla chętnych możliwość stałego zamieszkania w Irlandii
  • Na miejscu zorganizowane zakwaterowanie (pojedyncze pokoje dla każdego pracownika w domkach jednorodzinnych - koszt po stronie pracownika)oraz asysta we wszystkich sprawach administracyjnych
  • Odbior z lotniska
  • Cotygodniowe wypłaty w każdy piątek
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1