Pracownik działu magazynowego- 16 min od Lubonia !
Luboń, Poznań/ Pokrzywno

Obowiązki:

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik działu magazynowego

Miejsce pracy: Poznań/Pokrzywno

Obowiązki:

  • Wydawanie, przyjmowanie towaru zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy,
  • Kompletowanie towaru do wysyłki zgodnie z dostarczoną dokumentacją magazynową,
  • Prace magazynowe zlecone przez Kierownika działu.

Wymagania:

  • Wykształcenia min. zawodowe - mile widziane techniczne,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie i/lub produkcji,
  • Sumienność oraz umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • Długofalową współpracę,
  • Jasne warunki finansowe w tym, aż 3 rodzaje PREMII !
  • Pracę w dobrej lokalizacji,
  • Korzystny pakiet socjalny,
  • Możliwość wyrobienia uprawnień na wózki widłowe i tym samym awans w strukturach Firmy,
  • Szkolenie wdrażające, które zapewnią przygotowanie do objęcia stanowiska pracy,
  • Miłą i sympatyczną atmosferę w pracy.

Dokumenty aplikacyjne w języku polskim prosimy o przesłanie za pośrednictwem portalu.

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Czekamy na Ciebie!

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Dariusz Cz.

Miałem ofertę do pracy przez Mondi, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie . Rekruterka Pani Agnieszka, bardzo miła, konkretnie przedstawiła ofertę ze szczegółami, znajomośc języka itp., mega profesjonalizm! pozdrawiam .

Dawid Stępień

Podejście pracowników Mondi jest największym plusem. Zawsze wszystko wyjaśnione na starcie, zachęta do zadawania pytań. Nikt nigdzie się nie spieszy, jest czas na zapoznanie się z ofertami i podjęcie decyzji. Polecam

maria

wie ktos o oc chodzi z tym mondi wspiera talenty? widzialam na facebook ze cos takiego robia dla dzieci ze mozna zglosic jak sa utalentowne. sciema czy faktycznie daja pieniadze?