Pracownik do pracy na produkcji opakowań

Toruń
Umowa o pracę4 242-5 300 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana21.02.2024
Oferta wygasa15.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i narzędzi wykorzystywanych w procesie druku,
  • Nadzór i podstawową kontrole jakości produktów,
  • Terminowe i dokładne wykonywanie pracy według zleceń produkcyjnych,

Wymagania pracodawcy

  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Chęci do nauki nowych rzeczy,
  • Gotowość do podjęcia nowej pracy w systemie zmianowym- czterobrygadowym.

Pracodawca oferuje

  • Odpowiedzialną ciekawą pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego i awansu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe,
  • Szkolenia w zakresie procesów poligraficznych,
  • Przyjazne i dobrze zorganizowane środowisko pracy,
  • Stabilne zatrudnienie,

Dodatkowe informacje

Zadzwoń i umów się na rozmowę z Joanną!

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1