Oferta opublikowana18.03.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Pracownik Budowlany

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • praca fizyczna na każdym etapie budowy
  • współpraca z innymi pracownikami
  • prace ciesielskie, murarskie i zbrojarskie
  • utrzymanie porządku na placu budowy

Wymagania

Oczekujemy:

  • min. 1 rok doświadczenia
  • chęci do pracy
  • uczciwości, sumienności, dokładności
  • wykształcenie zawodowe budowlane

Oferujemy

Oferujemy:

  • dobrą pracę w budownictwie
  • umowa o pracę
  • zapewniamy zakwaterowanie
  • dodatkowo płatne nadgodziny i praca w weekendy
  • wyposażenie w buty, ubrania i narzędzia po stronie firmy bezpłatnie