Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Branżaadministracja biurowa

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Pracownik Biurowy

Obowiązki

Zakres odpowiedzialności:

  • Samodzielne kierowanie funkcjonowaniem pracy biura
  • Współpraca z wieloma dostawcami i firmami zewnętrznymi
  • Udział w bieżących projektach administracyjnych
  • Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań ułatwiających codzienne funkcjonowanie biura
  • Zarządzanie budżetem administracyjnym, monitoring i optymalizacja kosztów

Wymagania

Profil kandydata:

  • Minimum kulkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność i doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Biegła znajomość pakietu Ms Office
  • Umiejętność podejmowania decyzji, orientacja na realizację, samodzielność

Oferujemy

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku i wysokiej kulturze pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Rozbudowany pakiet socjalny
  • Premie uznaniowe